به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

جستجو

نظرسنجی

به وبلاگ ما چه امتیازی را میدهید؟
کیبورد شیشه ای

صفحهکلیدجدیدی که هیچ کلید فیزیکی برروی صفحه آن وجود ندارد! این صفحه کلید یک مدل شیشه ای با نام«Bastron» میباشد که فقط از یک صفحه شیشه ای با حساسیت در برابر لمس شدن به جای کلید های مجزا بهره برده است.

صفحه شیشه ای به کار رفته شده در این محصول کاملا شفاف است که دقیقا همین امر باعث خاص شدن آن شده و البته درکنار آن فریم آلومینیومی طلایی رنگ هم به این موضوع کمک کرده است. قابلیت دیگری که باعث جلب توجه زیادی می شود، نور پردازی تعبیه شده در این محصول است به طوریکه کلید های لمسی موجود بر روی سطح شیشه ای با نور زیبای LED ، جلوه زیبایی را ایجاد می کنند.
البته امکان تغییر رنگ LED ها در این محصول وجود ندارد و فقط دو مدل یکی مجهز به نور آبی و دیگری مجهز به رنگ صورتی در دسترس می باشند. شاید اگر امکان تغییر رنگ هم در این محصول ایجاد شود، در کنار یک وسیله جانبی به ابزار دکوری جالبی تبدیل شود.

اما اگر از طراحی و زیبایی های این صفحه کلید شیشه ای بگذریم، باید کمی در مورد عملکرد آن صحبت کنیم. در ابتدا باید گفت این محصول به هیچ عنوان برای تایپیست ها مناسب نیست! در واقع این کیبورد شیشه ای به طور خاص برای افرادیکه زیبایی در اولوبت انتخاب آنها قرار دارد طراحی شده است. مشکل اصلی اینجاست که هنگام کارکردن با این صفحه کلید باید دائما به صفحه شیشه ای نگاه کرد تا مبادا بخشی را اشتباها لمس کرد.
از طرف دیگر نمی توان به دست ها استراحت داد و در مواقعی که تایپی انجام نمی شود باید انگشت ها را بدون تماس از صفحه شیشه ای و در هوا نگه داشت! مورد بعدی هم مربوط به اثر انگشت می باشد که به جای ماندن آنها بر روی سطح شیشه ای واقعا آزار دهنده است و کاربران مجبورند دائما سطح مورد نظر را با پارچه مخصوص تمیز کنند. به هر حال بعضی مواقع باید عملکرد را فدای زیبایی و منحصر به فرد بودن کرد!

نویسنده:
سه‌شنبه 25 آبان 1395 - 11:05
(0 لایک)

نظرات (0)

امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

آمار

تعداد بازدیدکنندگان : 454

نویسندگان